Інтерфакс-Україна
11:30 09.10.2018

Вибухи поблизу Ічні свідчать про неспроможність влади захистити країну, вважає Ю.Тимошенко

1 хв читати
Вибухи поблизу Ічні свідчать про неспроможність влади захистити країну, вважає Ю.Тимошенко

 Регулярні вибухи на військових складах в Україні свідчать про те, що влада не зробила висновків із попередніх трагедій і не змогла навести лад у сфері зберігання озброєння, заявляє лідерка Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко, коментуючи пожежу на території складів 6-го арсеналу Міноборони біля смт Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

"Кажуть, що ефективність системи демонструють не помилки, а реакція на помилку. В нашої системи - ніякої реакції на помилки. Військові склади вибухають регулярно і по всій території. Чи це диверсії Росії, чи власна безгосподарність і недбалість, але факт залишається: країна не захищена, жодних висновків із попереднього досвіду не зроблено, винних не знайдено й не покарано", - написала Ю.Тимошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Політик зазначила, що замість того, щоб обписувати "передвиборчі білборди армією і обороноздатністю, ліпше було б навести бодай якийсь лад у сфері зберігання озброєння та посилити охорону складів, зокрема - з повітря".

"Зараз головне евакуювати людей із зони цього лиха, захистити їхні життя", - наголосила Ю.Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА