Інтерфакс-Україна
13:13 10.10.2018

Партія "Наш край" виступила проти зміни норм споживання газу

2 хв читати
Партія "Наш край" виступила проти зміни норм споживання газу

Збільшення норм споживання природного газу для сімей без лічильників призведе до ще більшого збагачення монополістів-постачальників і збіднення простих українців, заявляє народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов.

Він зазначив, що проект постанови уряду передбачає збільшення норм споживання газу на 75-166%. "Це означає, що домогосподарства без лічильників платитимуть фіксовану суму за газ, яка вище нинішньої. Зрозуміло, що фактично вони споживають менше. Різниця осідатиме в кишенях газопостачальників, які продаватимуть залишки", - пояснив С.Шахов.

Він також розкритикував пояснення чиновників, які вважають, що підвищенням норм спонукатимуть людей самостійно встановлювати газові лічильники.

"Газ - це товар. Продавець сам має подбати про його облік. Адже ми не ходимо на базар зі своїми вагами. Чому самі маємо купувати газові лічильники? В Україні понад 3 млн будинків без лічильників. Програма безкоштовної установки лічильників, що діяла раніше, провалена монополістами. Якщо сам лічильник коштує близько тисячі гривень, то загалом українці мають на них витратити не менше ніж 3 млрд гривень. Вважайте, ці гроші буде подаровано олігархам, які контролюють газові компанії", - сказав С.Шахов.

Народний депутат закликав уряд не ухвалювати рішення про підвищення норм споживання газу, назвавши його антисоціальним.

"Це чергова "реформа", спрямована на зростання доходів монополістів і збіднення простих українців. "Наш край" закликає уряд відхилити антисоціальну постанову та повернутися до економічної політики в інтересах людей. Один із найбільш дієвих кроків - зобов'язати газові компанії за рахунок своїх надприбутків встановити газові лічильники домогосподарствам", - резюмував С.Шахов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Регламентний комітет рекомендував Раді відсторонити Безуглу від участі у пленарному засіданні

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

Каллас: Путіну вірити не можна, тож Україні потрібні надійні гарантії безпеки

Нардепи та експерти розходяться в оцінці перспектив зустрічі Зеленського з Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА