Інтерфакс-Україна
14:31 10.10.2018

Радари та камери допоможуть навести порядок на дорогах - Кива

1 хв читати

Повернення радарів, постів Державтоінспекції на дороги України буде дисциплінувати водіїв, вважає глава Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті.

«Повернення радарів, постів (ДАІ - ред.), повернення присутності правоохоронних органів на дороги – все це буде дисциплінувати автолюбителів. Це дозволить мінімізувати можливі аварії, а значить – зберегти життя», – сказав він в ефірі телеканалу «Еспрессо».

Крім того, на думку політика, відповідальність за порушення та штрафи повинні бути вище, ніж зараз.

«Я за посилення, підвищення. За те, щоб повернути Державтоінспекцію, тому що тоді порядку було більше», - підкреслив І.Кива.

При цьому він зазначив, що така політика має бути масштабною і впроваджуватися по всій країні, а не поодиноко.

«Дві камери фіксації в Києві - це постріли по горобцях. Але в будь-якому випадку, якщо це збереже хоча б одне життя, значить вони (камери - ред.) повинні бути», – відзначив політик.

Як повідомлялося, в Україні набув чинності «Закон про легалізацію фото-відеофіксації порушень правил дорожнього руху». За порушення правил дорожнього руху будуть приходити листи зі штрафами конкретно тим, на кого зареєстрована машина, не залежно від того, хто знаходився за кермом в момент правопорушення.

 

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА