Інтерфакс-Україна
13:02 11.10.2018

Волкер про надання автокефалії УПЦ: прагнення України і її народу необхідно поважати

1 хв читати
Волкер про надання автокефалії УПЦ: прагнення України і її народу необхідно поважати

У США не хотіли б бачити протестів і насильства у зв'язку з рішенням про надання автокефалії Української православної церкви і закликають поважати таке прагнення України, повідомив спеціальний представник Держдепу США з питань України Курт Волкер.

"США виходять з принципу релігійної свободи. І ми підтримуємо прагнення кожної людини сповідувати ту релігію, яку вона хоче... Я сподіваюся, що не буде протестів і насильства щодо цього рішення. Було б сумно бачити це", - сказав він на брифінгу в Брюсселі в четвер.

К.Волкер також зазначив, що в Україні багато віруючих людей.

"Я думаю, що прагнення України і її народу необхідно поважати відповідно до свободи віросповідання", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА