12:40 12.10.2018

Порошенко підписав закон, що зрівнює в правах військовослужбовців жінок і чоловіків

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків під час проходження військової служби у Збройних силах України та інших військових формуваннях".

"Закон надає рівні можливості особам обох статей щодо укладення контракту на проходження військової служби та визначає, що жінки можуть укладати контракт на проходження військової служби до досягнення граничного віку перебування на військовій службі", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті президента в п'ятницю.

Реалізація закону сприятиме підвищенню рівня правового захисту військовослужбовців-жінок, збільшенню кількості жінок на військовій службі, зокрема на вищих військових посадах.

Закон закріплює принцип, згідно з яким жінки проходять військову службу на рівних засадах із чоловіками, включно з рівним доступом до посад і військових звань та рівним обсягом відповідальності під час виконання обов'язків військової служби.

Документ скасовує необґрунтовані обмеження щодо служби жінок у військовому запасі та проходження військових зборів чоловіками та жінками.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА