Інтерфакс-Україна
16:26 14.10.2018

Тягнибок не має наміру балотуватися в президенти

1 хв читати
Тягнибок не має наміру балотуватися в президенти

Голова Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок не має наміру висувати свою кандидатуру на виборах президента України, запланованих на 2019 рік.

"Я не буду висувати свою кандидатуру на посаду президента України", - сказав О.Тягнибок перед маршем Української повстанської армії (УПА) під гаслом "Повернемо Україну українцям!" у неділю в Києві.

Водночас О.Тягнибок зазначив, що вважає важливим, щоб від націоналістичних сил був висунутий єдиний кандидат.

За його словами, ВО "Свобода" пропонує таким єдиним кандидатом у президенти заступника голови партії, екс-віце-спікера Верховної Ради Руслана Кошулинського.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

Україна сподівається на успішну реалізацію взаємовигідних економічних проєктів з Польщею – Зеленський

НАТО має фундаментально переглянути свій підхід до РФ і бути готовим до непередбачених ситуацій - заява голів Вільнюського саміту

Двопартійна підтримка Києва триватиме і після виборів президента Польщі - голова комітету Ради

В'ятрович: Чоловіку, який поламав Інститут нацпамʼяті Польщі, його земляки довірили державу

Україна заздалегідь попередила адміністрацію Трампа про спецоперацію СБУ на аеродроми РФ - ЗМІ

Кличко у Франкфурті отримав премію за права людини імені Франца Верфеля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА