Інтерфакс-Україна
10:19 16.10.2018

Туск закликав ЄС підвищувати стійкість до кіберзагроз після хакерської атаки на ОЗХЗ

1 хв читати
Туск закликав ЄС підвищувати стійкість до кіберзагроз після хакерської атаки на ОЗХЗ

Європейський Союз на тлі нещодавньої хакерської атаки на Організацію із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) має зміцнювати стійкість і рішучість у питаннях кібербезпеки, йдеться в тексті запрошення голови Європейської Ради Дональда Туска на зустріч лідерів ЄС 17-18 жовтня.

"У питанні внутрішньої безпеки ми маємо зміцнювати нашу стійкість і рішучість, особливо коли йдеться про кібербезпеку", - зазначено в листі, надісланому членам Ради.

"Нещодавня кібератака на ОЗХЗ в Гаазі засвідчує, що ми стикаємося із загрозами, що змінюються", - зазначає Д.Туск.

На початку жовтня влада Нідерландів оголосила, що запобігла хакерській атаці на ОЗХЗ у квітні 2018 року. За твердженням слідчих, за атакою стоять співробітники ГРУ. Потім Мін’юст США висунув обвинувачення на адресу семи співробітників ГРУ в скоєнні злочинів, пов'язаних із кібербезпекою. Їх також звинуватили в спробах зламати системи американських і міжнародних організацій та спортивних федерацій.

У МЗС РФ назвали обвинувачення Нідерландів "черговою зрежисованою пропагандистською акцією" стосовно Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА