Інтерфакс-Україна
13:32 17.10.2018

Зарплати вчителям можна підвищити за рахунок премій керівництва "Нафтогазу", заявляють у партії "Наш край"

2 хв читати
Зарплати вчителям можна підвищити за рахунок премій керівництва "Нафтогазу", заявляють у партії "Наш край"

 Влада має знайти ресурси для підвищення зарплати всім працівникам освіти відповідно до законодавства, закликав народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов.

"Закон "Про освіту" передбачає, що зарплата вчителів зростатиме співвідносно до змін прожиткового мінімуму та інших соціальних показників. До 2020 року зарплата в освітній сфері має становити 11 тис. гривень на місяць, що відзначають і профспілки. Закликаємо владу виконати вимоги закону і знайти кошти на зарплати педагогам", - озвучив позицію партії Сергій Шахов.

Народний депутат вважає безпідставними заяви влади про відсутність у бюджеті "зайвих" грошей на зростання зарплат педагогам.

"Міністр освіти Лілія Гриневич каже, що Україна має виплачувати борги за зовнішніми боргами, тому у держави немає 110 млрд гривень на підвищення зарплат вчителям, як того вимагає закон. Це лукава позиція. Адже керівникам державних підприємств-монополістів, наприклад, керівництву "Нафтогазу" , виплачують премії на мільярди гривень. Так звані реформатори цинічно "забули" потреби пересічних працівників", - сказав С.Шахов.

Також депутат від "Нашого краю" нагадав про жалюгідний стан викладачів вищих навчальних закладів. "Зарплата викладачів вищих навчальних закладів взагалі мізерна, що змушує їх постійно шукати підробіток, відволікатися від наукової роботи. Це відкидає Україну на узбіччя цивілізації. Тому ми підтримуємо протести, анонсовані профспілками освітян. Слід закласти до Держбюджету-2019 мінімальну зарплату для педагогів у розмірі 7,7 тисячі гривень. А середня зарплата має бути на рівні 11 тис. гривень. Це реально зробити найближчим часом", - резюмував С.Шахов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА