Інтерфакс-Україна
16:24 17.10.2018

Законопроект про посилення покарання за порушення виборчого законодавства стане предметом розгляду Нацради реформ - Порошенко

1 хв читати
Законопроект про посилення покарання за порушення виборчого законодавства стане предметом розгляду Нацради реформ - Порошенко

Національна рада реформ розгляне законопроект про посилення покарання за порушення виборчого законодавства, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Найближчим часом ми маємо намір винести на Нацраду реформ проект закону, який значно б посилив покарання за порушення виборчого законодавства під час виборчих процесів. І робитимемо все можливе, щоб не допустити підкупу голосів, російського втручання, що особливо небезпечно", - сказав П.Порошенко в інтерв'ю телеканалу ZIK.

Він нагадав, що факт втручання РФ у вибори США доведено, і повідомив про своє звернення до країн-партнерів поділитися досвідом щодо запобігання російському впливу на виборчий процес.

"Хочу наголосити, що я звернувся з відповідними пропозиціями і до наших партнерів в ЄС - Німеччини, Франції, і до партнерів із США і попросив передати досвід, зокрема і законодавчий, про недопущення втручання Росії у виборчі процеси. Не приховуватиму, що в Україну вони вже прислали експертів, які працюють із нашими спеціалістами в галузі кібербезпеки і захисту від зовнішнього втручання, і цю роботу буде продовжено", - зазначив П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

Париж планує збільшити оборонний бюджет на 3 млрд євро - прем'єр Франції

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

Кабмін провів низку кадрових призначень

В Єврокомісії переконані, що Київ веде переговори з Вашингтоном щодо угоди про мінерали в інтересах України

Мережко: по суті, Путін через Віткоффа пропонує Трампу хабар за українські території

Верхня палата парламенту Австрії розгляне резолюцію щодо викрадених РФ українських дітей - Кондратюк

Рубіо і Келлог радять Трампу посилити позицію щодо Москви

Віткофф: Мирна угода щодо України стосується так званих п'яти територій

Трамп поставив собі в заслугу запровадження санкцій стосовно Nord Stream 2 AG під час першого президентського терміну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА