17:00 18.10.2018

Тимошенко переконана, що проект держбюджету-2019 загрожує добробуту людей та економіці загалом

2 хв читати
Тимошенко переконана, що проект держбюджету-2019 загрожує добробуту людей та економіці загалом

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що поданий владою проект державного бюджету на 2019 рік є бюджетом руйнування економіки, оскільки передбачає підвищення тарифів і заморожування мінімальних зарплат і пенсій, що призведе до тотального зубожіння населення і знищення середнього класу, повідомляється на офіційному сайті партії в четвер.

"Вперше в історії України зарплати і пенсії дорівнюють 43% від прожиткового рівня. Це бюджет тотальної бідності, збереження нищівної для українських сімей тарифної політики - вони виростуть на 23%. Це корупційний і руйнівний для економіки "дембельський бюджет", - сказала Ю.Тимошенко журналістам у парламенті.

За словами лідера "Батьківщини", передбачені кошторисом мінімальні зарплати і пенсії в доларовому обчисленні в 1,7 рази менші, ніж це було на початку 2014 року, фінансування охорони здоров'я урізано в 1,6 рази.

Також, на думку Ю.Тимошенко, неприпустимо, що бюджет-2019 створено на старій податковій базі, з вдвічі вищими ставками, ніж у розвинених країнах, що суттєво гальмує розвиток економіки.

Політик зазначила, що у разі ухвалення урядового проекту бюджету "триватиме падіння економіки, еміграція людей до інших країн, руйнування середнього класу". "Цей бюджет, по суті, - вирок країні. Сподіваюся, що депутати не ризикнуть за нього голосувати", - заявила лідер "Батьківщини".

Ю.Тимошенко переконана, що завданням влади має бути підняття мінімальних зарплат і пенсій, зниження як мінімум удвічі тарифів на комунальні послуги і зменшення податкового тиску на бізнес: "Потрібно, щоб економіка розвивалася, а українські родини не витрачали своїх доходів лише на газ і електроенергію", - зазначила вона.

Лідер партії заявляє, що одразу після виборів, запланованих на 2019 рік, бюджет буде змінено на новий "бюджет розвитку країни і поліпшення добробуту громадян". "Після зміни влади Порошенка буде ухвалено справедливий бюджет, зі значно зниженими тарифами, з розмороженими пенсіями і зарплатами, з витратами на розвиток економіки. Буде зовсім інший бюджет", - заявила Ю.Тимошенко.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Тимошенко виступає за продаж населенню України газу власного видобутку за вдвічі нижчою ціною

Тимошенко виступає за створення сильної професійної армії і вступ України в НАТО

Новий президент не повинен руйнувати Мінський процес, але паралельно мають йти "справжні" переговори в форматі "Будапешт +"

Тимошенко пропонує між виборами президента і парламенту провести референдум і прийняти нову Конституцію України

Патріарх Єрусалимський спростував заяву про протидію Тимошенко отриманню Україною Томосу

Тимошенко: Нову Конституцію та суспільний договір втілюватиме Національний стратегічний центр

"Батьківщина" вимагає розслідувати напад на депутата Мірзояна в Кривому Розі - заява

Палата представників США схвалила законопроект про часткове відновлення фінансування уряду

Тимошенко: Томос про автокефалію - це велика духовна перемога України

Тимошенко назвала підписання Томосу про автокефалію ЦУ символом духовної ідентифікації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА