13:55 22.10.2018

Повернення Криму не лише дипломатичним шляхом має обговорюватися в суспільстві на рівні експертів - заступник міністра Джапарова

2 хв читати
Повернення Криму не лише дипломатичним шляхом має обговорюватися в суспільстві на рівні експертів - заступник міністра Джапарова

Перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова вважає, що варіанти повернення Криму не лише дипломатичним шляхом мають обговорюватися в українському суспільстві на рівні експертного середовища.

"Ми всі говоримо про політичний тиск, дипломатичний тиск, санкції, економічний тиск - це рамка, від якої ми сьогодні відштовхуємося", - сказала Е.Джапарова на прес-конференції в понеділок у Києві.

Водночас, зазначила вона, усі зусилля впираються "в одну стіну, під назвою "позиція Російської Федерації", з якою такі інструменти не працюють.

На думку першого заступника міністра, це важливе питання, що мають розвивати українські експерти.

"У комунікації дуже важливо мати бачення, що буде далі, і це питання саме до експертів. Оскілки мені здається, що, окрім дипломатичного сценарію, ми маємо також розробляти і, як мінімум, враховувати військовий сценарій повернення Криму, оскільки ми не знаємо, яка кон'юнктура буде в самій Російській Федерації", - додала Е.Джапарова.

Вона наголосила, що варіанти повернення Криму не лише дипломатичним шляхом "мають бути артикульовані в українському суспільстві на рівні експертного середовища".

Раніше, в 2017 р, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявляв, що "ймовірність повернення Криму військовим шляхом занадто ускладнена". "Ніколи не говори "ніколи". Я вірю в те, що при своєму житті побачу крах імперії. Саме в цей період ми і повернемо Крим", - заявив при цьому чиновник в інтерв'ю "апостроф".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА