Інтерфакс-Україна
16:39 23.10.2018

Росія робитиме абсолютно все, щоб дестабілізувати Україну перед виборами - Клімкін

1 хв читати
Росія робитиме абсолютно все, щоб дестабілізувати Україну перед виборами - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін переконаний, що Росія використовуватиме весь доступний їй спектр важелів впливу та тиску на Україну, щоб дестабілізувати країну перед майбутніми президентськими та парламентськими виборами в 2019 році.

"Перед виборами, перед президентськими та парламентськими виборами наступного року, Росія робитиме абсолютно все, щоб дестабілізувати Україну", - сказав він під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ Польщі Яцеком Чапутовічем у вівторок у Варшаві.

Також глава МЗС України додав, що наразі Росія цілеспрямовано намагається дестабілізувати ситуацію в Азовському морі.

За словами П.Клімкіна, він обговорив з Я.Чапутовічем питання надання Польщею допомоги в боротьбі України проти російської збройної та гібридної агресії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА