Інтерфакс-Україна
18:09 26.10.2018

США підтримують право ВМС України вільно працювати в українських водах в Азовському морі

1 хв читати
США підтримують право ВМС України вільно працювати в українських водах в Азовському морі

Сполучені Штати Америки підтримують право Військово-Морських сил Збройних сил України вільно працювати в українських територіальних водах в Азовському морі, заявила посол США в Україні Марі Йованович під час візиту до Бердянська (Запорізька обл.).

"Посол США Марі Йованович відвідала сьогодні Бердянський порт: США підтримують право Військово-Морських Сил ЗС України вільно працювати в українських водах в Азовському морі", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в п'ятницю в акаунті посольства США у Твіттер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА