Інтерфакс-Україна
18:29 26.10.2018

США запросили Путіна відвідати Вашингтон у 2019 році

1 хв читати

Помічник президента США з нацбезпеки Джон Болтон заявив у п'ятницю, що американська сторона передала президенту Росії Володимиру Путіну запрошення відвідати Вашингтон у 2019 році, повідомляє "Ассошіейтед прес".

"Ми запросили президента В.Путіна до Вашингтона", - сказав він, наголосивши, що точну дату можливого візиту поки що не визначено.

Раніше Д.Болтон заявив в інтерв'ю "Інтерфаксу", що за візитом В.Путіна до Вашингтона піде візит Дональда Трампа до Москви.

Раніше В.Путін і президент США Дональд Трамп зустрічалися один раз в Гельсінкі в липні 2018 року. Ще одну зустріч двох лідерів намічено на 11 листопада в Парижі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА