Інтерфакс-Україна
19:47 26.10.2018

МЗС України направило РФ ноту протесту через черговий російський "гумконвой" на окупований Донбас

1 хв читати
МЗС України направило РФ ноту протесту через черговий російський "гумконвой" на окупований Донбас

МЗС України направило російському МЗС ноту протесту з вимогою до РФ припинити скоєння протиправних дій проти суверенітету Української держави та неухильно дотримуватися міжнародного права з огляду на чергову відправку автоколон із "гуманітарним вантажем" на окуповану частину Донбасу.

"25 жовтня 2018 року російська сторона здійснила незаконне переміщення на територію України через закриті нашою державою прикордонні пункти пропуску "Ізварине" та "Успенка" двох автомобільних колон під приводом доставки т. зв. гуманітарного вантажу жителям тимчасово окупованої Російською Федерацією території України у Донецькій та Луганській областях", - йдеться в оприлюдненому в п'ятницю прес-службою українського МЗС коментарі.

В українському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що російський вантаж було переміщено з порушенням норм і принципів міжнародного права, чинних двосторонніх угод, законодавства України та раніше узгоджених модальностей доставки гуманітарних вантажів, зокрема необхідності їх супроводження представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста й обов'язкового оформлення т. зв. гуманітарного вантажу представниками прикордонних і митних органів України.

Еще

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА