Інтерфакс-Україна
11:16 27.10.2018

Угода з МВФ допоможе Україні зміцнити бюджет і продовжити реформи – Волкер

2 хв читати
Угода з МВФ допоможе Україні зміцнити бюджет і продовжити реформи – Волкер

Угода між Міжнародним валютним фондом (МВФ) і Україною про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by (SBA) на $3,9 млрд сприятиме зміцненню бюджету і продовженню програми реформ, впевнений спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

"Ця угода в довгострокових інтересах України – як економічних, так і зміцнення бюджету, реформ. Співпраця може мати дуже позитивні результати в довгостроковій перспективі", – сказав К.Волкер в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Україна отримає відчутну фінансову підтримку.

"Це дасть змогу уряду продовжувати провадити свою діяльність: надавати послуги, демонструвати на глобальному ринку сильну і стабільну позицію. З точки зору макрофінансових і бюджетних вигод для українського уряду досягнення домовленості з МВФ дуже важливе", – наголосив дипломат.

К.Волкер додав, що негативні результати відсутності угоди з МВФ Україна почала б відчувати вже в січні-лютому 2019 року.

"Це була б катастрофа для України в макрофінансовому плані, якби Угоди не було", – резюмував спецпредставник США.

Як повідомлялося, уповноважений персонал Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Україна досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by (SBA), яка замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року, що спливала в березні 2019 року.

Угода підлягає затвердженню менеджментом фонду і схваленню його радою директорів. Засідання ради очікується наприкінці року після ухвалення Верховною Радою державного бюджету на 2019 рік відповідно до рекомендацій МВФ і збільшення тарифів на газ і опалення для домогосподарств, що відображає ринкові тенденції зі збереженням підтримки малозабезпечених споживачів.


Повний текст інтерв'ю К.Волкера буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА