07:02 30.10.2018

Денонсувавши договір з РФ щодо Азова, Україна отримає новий територіальний спір

1 хв читати
Денонсувавши договір з РФ щодо Азова, Україна отримає новий територіальний спір

Денонсація договору між Росією і Україною про співпрацю у використанні Азовського моря і Керченської протоки від 2003 року може призвести до нового територіального спору щодо делімітації Азова, впевнена заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"Сама угода дійсно складається з п'яти статей, одна з яких ніколи не була реалізована, а саме не була здійснена делімітація Азовського моря ... З точки зору додаткових прав Україна нічого не отримає (денонсувавши договір - ІФ), ми можемо отримати новий територіальний спір з РФ щодо делімітації Азовського моря", - сказала вона в ефірі ток-шоу "Свобода слова" в понеділок.

За її словами, судовий позов України до РФ заснований на Міжнародній конвенції з морського права, незважаючи на те, що існувала двостороння угода з РФ.

"Дійсно, на мою думку, цю угоду було складено неправомірно з точки зору Міжнародної морської конвенції, але відповіді на це має дати суд, і ми очікуємо цієї відповіді вже в наступному році", - пояснила О.Зеркаль.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА