Інтерфакс-Україна
17:25 31.10.2018

Порошенко: Влада перед виборами здатна витримати атаки популістів і демагогів

2 хв читати
Порошенко: Влада перед виборами здатна витримати атаки популістів і демагогів

Президент України Петро Порошенко впевнений, що влада здатна витримати атаки популістів у виборчий період, який розпочався в країні.

"Політики не зробили жодних висновків і знову вступили в змагання нереальних обіцянок. Децибели зашкалюють. Але в країні є відповідальна влада, здатна перед виборами витримати будь-якої сили атаки популістів і демагогів. А як після виборів, виникає у вас запитання? А після виборів - так, як вирішить народ. А в мудрості нашого народу, як верховного суверена України, я ніколи не сумнівався", - сказав П.Порошенко на зустрічі з представниками бізнес-асоціацій "Діалог влади та бізнесу" в середу в Києві.

Він заявив про необхідність не допустити в результаті запланованих виборів до влади популістів, оскільки в цьому випадку Україні доведеться заплатити дуже високу ціну. "Ми маємо спільними з вами зусиллями зупинити наступ популістів, не допустити популістів до влади, оскільки держава за це заплатить дуже велику ціну. Всі випробування, які люди пережили за останні роки, можуть виявитися марними, будуть зведені нанівець досягнення. І своїми експериментами можуть привести країну до політичних, економічних потрясінь", - зазначив П.Порошенко.

Глава держави зазначив, що в передвиборчий період на Україну насувається "тайфун оскаженілого популізму". "В передвиборчий період, коли наркотики мають набагато більший попит, ніж ліки, образно кажучи, суттєво ускладнюється прийняття будь-яких реформаторських рішень", - зазначив президент.

Він наголосив, що економіка погано реагує на гасла, а зберегти та прискорити зростання ВВП і рівень життя можна лише на основі абсолютно відповідальної економічної політики. "Дешевий сир подають лише в мишоловці. Дешевий газ подають у російської клітці. Хіба що так можна виконати фантастичну обіцянку - знизити тарифи на газ удвічі, втричі або вп'ятеро", - сказав П.Порошенко.

Чергові президентські й парламентські вибори в Україні заплановані на 2019 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА