Інтерфакс-Україна
18:23 31.10.2018

Посли країн G7 відзначають важливість роботи НСТУ у виборчий період

1 хв читати
Посли країн G7 відзначають важливість роботи НСТУ у виборчий період

 Посли країн "Великої сімки" заявляють про важливість функціонування Національної суспільної телерадіокомпанії України (НГТУ) як незалежного мовника у 2019 році, на який в Україні заплановані чергові президентські та парламентські вибори.

"Ми були раді можливості відвідати суспільне телерадіомовлення України. Необхідно забезпечити існування незалежної телерадіомовника зі стабільним фінансуванням і можливістю доступу до широкого загалу перед виборами наступного року", - йдеться в заяві, розміщеній у мікроблозі Канадського головування в групі послів "Великої сімки" в соцмережі Twitter у понеділок.

Як повідомлялося, НСТУ буде змушена закрити регіональні філії в разі недофінансування у 2019 році, оскільки в річному бюджетному плані за підсумками його попереднього розгляду заплановано виділення лише 1,017 млрд грн із передбачуваних законодавством 1,8 млрд грн.

У вересні НСТУ звернулася до керівного складу компанії, а також до співробітників центральної дирекції з проханням скористатися відпусткою без збереження заробітної плати терміном на 8-15 днів через критичний дефіцит коштів на рахунках компанії, що виник унаслідок бюджетного недофінансування у 2018 році.

НСТУ також неодноразово заявляла про недостатнє фінансування роботи суспільного мовлення у 2018 році.

Європейська мовна спілка (The European Broadcasting Union, EBU) закликала уряд України профінансувати Національну суспільну телерадіокомпанію України на 2019 рік у повному обсязі відповідно до законів України та європейських стандартів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА