Інтерфакс-Україна
16:57 01.11.2018

РПЦ змушує УПЦ-МП самоізолюватись - Клімкін

1 хв читати
РПЦ змушує УПЦ-МП самоізолюватись - Клімкін

Міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Російська православна церква сама знищує Українську православну церкву (Московського патріархату).

"РПЦ змушує УПЦ (МП) втікати від реальності, самоізолюватися й маргіналізуватися. РПЦ практично сама своїми руками знищує УПЦ (МП)", - написав П.Клімкін в авторській колонці на сайті інтернет-видання "Українська правда".

За словами дипломата, РПЦ веде політику саморуйнування. "Імперії справді, як правило, руйнують самі себе зсередини. Схоже, що такий самий шлях схильні вибирати і їхні церкви", - пише міністр.

Глава зовнішньополітичного відомства переконаний, що для УПЦ (МП) краще було б активно приєдналася до дискусії про майбутнє Української єдиної помісної церкви, а не заважати цьому процесу.

"З огляду на сильні позиції та масштаб УПЦ (МП), це дало б змогу її ієрархам (принаймні тим, які цього хочуть) справляти чи не вирішальний вплив на процес об'єднання, стати незамінним творцем нової Української церкви", - зазначає П. Клімкін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА