Інтерфакс-Україна
20:13 01.11.2018

Позачергові парламентські вибори в Вірменії відбудуться 9 грудня

1 хв читати
Позачергові парламентські вибори в Вірменії відбудуться 9 грудня

Президент Вірменії Армен Саркисян у четвер підписав указ про проведення позачергових парламентських виборів 9 грудня 2018 року.

"З огляду на розпуск парламенту Вірменії силою закону, призначити позачергові вибори Національних Зборів Вірменії 9 грудня", - йдеться в президентському указі.

Раніше в четвер депутати Національних Зборів Вірменії вдруге не обрали єдиного кандидата Нікола Пашиняна на посаду прем'єр-міністра республіки, в результаті чого парламент був розпущений.

16 жовтня Н.Пашинян оголосив про свою відставку з поста прем'єр-міністра з метою розпуску парламенту і проведення позачергових парламентських виборів.

Перший етап виборів відбувся 24 жовтня. Тоді Н.Пашиняна, який є єдиним кандидатом, не обрали.

Раніше заступник керівника апарату Національних Зборів Вірменії Арсен Бабаян повідомив "Інтерфаксу", що після розпуску парламент у повному обсязі зберігає свої повноваження до першого засідання нового парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА