Інтерфакс-Україна
20:57 03.11.2018

КНДР може повернутися до політики розвитку ядерних сил, якщо США не змінять своєї позиції

2 хв читати
КНДР може повернутися до політики розвитку ядерних сил, якщо США не змінять своєї позиції

КНДР заявляє, що може повернутися до політики розвитку свого ядерного арсеналу, якщо США не змінять позицію щодо санкцій відносно країни, повідомляє в суботу агентство "Ассошіейтед прес".

МЗС КНДР опублікував заяву, в якій йдеться, що "поліпшення відносин і санкції несумісні".

"Якщо США продовжать вести себе гордовито, не подаючи ознак зміни своєї позиції, і не розуміючи наші повторювані вимоги, КНДР може додати щось до державної політики у напрямку всіх зусиль на будівництво економіки, і в результаті знову можуть з'явитися слова "паралельний розвиток"", - заявив МЗС КНДР.

Політику "паралельного розвитку" КНДР вела до квітня цього року, вона має на увазі одночасний розвиток ядерних сил і економіки КНДР. У квітні лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що КНДР слід сфокусуватися на економічному розвитку. Водночас він оголосив, що КНДР зупиняє ядерні та ракетні випробування.

Ця заява КНДР про те, що країна може повернутися до нарощування ядерного потенціалу, стала першою з моменту, коли Кім Чен Ин оголосив про зміну курсу, зазначає АП.

У заяві МЗС йдеться, що ідея того, що санкції і тиск приведуть до денуклеаризації, викликає сміх.

Раніше держсекретар США Майк Помпео в ефірі телеканалу "Фокс ньюс" заявив, що на наступному тижні у нього запланована зустріч з північнокорейським колегою. Ймовірно, американський держсекретар має намір зустрітися із заступником голови ЦК Трудової партії Північної Кореї Кім Ен Чхолем, зазначає АП. М.Помпео не уточнив, де і в який день відбудеться зустріч.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА