Інтерфакс-Україна
12:04 04.11.2018

Британський парламент має відкинути будь-який варіант угоди щодо Brexit – Блер

1 хв читати
Британський парламент має відкинути будь-який варіант угоди щодо Brexit – Блер

Депутатам британського парламенту слід відхилити будь-який варіант угоди щодо Brexit, оскільки в будь-якому разі ця угода буде поганою для країни, завив колишній прем'єр-міністр Великої Британії Тоні Блер.

"Ми наближаємося до ключового моменту Brexit. Всі (в парламенті - ІФ) опиняться під сильним тиском для того, щоб погодитися на "розумну угоду". Їм слід чинити опір, оскільки "розумної угоди" не існує", – наводить його слова газета "Гардіан".

На думку Т.Блера переговорники щодо Brexit уникають вирішення найбільш важливих спірних питань. "Всі наявні у нас варіанти погані. Членам парламенту слід відкинути їх і дати народу останнє слово в цьому питанні", – вважає він.

Т.Блер назвав божевіллям узгоджений з ініціативи прем'єра країни Терези Мей план "Чекерс" щодо виходу з ЄС.

"Депутатам слід проголосувати проти угоди і заявити виборцям: "Ми чесно не можемо погодитися на таке, але за вами останнє слово", – додав політик.

Він вважає, що якщо не піти цим шляхом, надалі виборці не пробачать політикам, які не дали їм висловитися з такої важливої проблеми.

"Гардіан" зазначає, що висловлювання Т.Блера прозвучали на тлі повідомлень про те, що ЄС і Лондон в найближчі тижні можуть завершити узгодження умов Brexit, а голосування в парламенті може відбутися ще до Різдва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА