Інтерфакс-Україна
10:53 06.11.2018

Фракції "Самопоміч" і "Батьківщина" вимагають негайного створення ТСК для розслідування вбивства Гандзюк

1 хв читати

Парламентські фракції "Самопоміч" і "Батьківщина" вимагають негайно проголосувати за створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) для розслідування вбивства активістки Катерини Гандзюк.

"Самопоміч" вимагає, щоб тимчасова слідча комісія була незалежною, збалансованою і щоб головою ТСК була людина, яка не причетна до коаліції, яка зможе неангажовано й незалежно проводити роботу цієї комісії і, нарешті, сказати, чому напади на активістів не розслідуються", - заявила народний депутат Олена Сотник (фракція "Самопоміч") на ранковому засіданні Верховної Ради у вівторок.

Фракція "Батьківщина" підтримує вимоги "Самопомочі".

"Ми виступаємо за негайне голосування проекту постанови про створення ТСК на паритеті між владою і опозицією і доручити очолити цю слідчу комісію людині, якій вірить громадськість. Я вважаю, що якщо ми цього не зробимо, ми покриватимемо замах на життя 54 активістів, громадських діячів, а також убивство Катерини Гандзюк", - сказала лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Раніше фракції "Блок Петра Порошенка" (БПП), "Народний фронт" і "Опозиційний блок" також ухвалили рішення підтримати створення ТСК для розслідування вбивства К.Гандзюк.

Наразі голова Верховної Ради Андрій Парубій запросив керівників фракцій на консультації щодо створення ТСК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА