Інтерфакс-Україна
15:22 06.11.2018

Клімкін: Можливості СММ ОБСЄ на Донбасі дуже обмежені, але її присутність набагато важливіша, ніж відсутність

1 хв читати
Клімкін: Можливості СММ ОБСЄ на Донбасі дуже обмежені, але її присутність набагато важливіша, ніж відсутність

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що екс-першому заступнику Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі Александру Хугу потрібно було знайти слова, які не допускали б проросійських інтерпретацій.

"Александр Хуг вкотре явно потрапляє в комунікаційну халепу. І не тому, що він проросійський, адже свої обов'язки заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні він намагався виконувати неупереджено. А насамперед тому, що, зважаючи на офіційний статус спостерігача, у своїх заявах він не може виходити за формальні рамки. Тобто не має права давати жодних політичних оцінок і говорити «від себе»", - написав П.Клімкін на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Він зазначив, що в цій "чутливій ситуації, безпосередньо обумовленій його мандатом, потрібно було знайти інші слова, які не допускали б будь-яких проросійських інтерпретацій".

"Від цього значною мірою залежить розуміння та підтримка в Україні діяльності СММ. Так, спектр можливостей спостерігачів ОБСЄ на Донбасі вельми обмежений. Крім того, російські окупанти всіляко перешкоджають їхній роботі. Але присутність такої місії набагато важливіша, ніж відсутність будь-якої", - наголосив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на нараді з прем'єром обговорив майбутню конфігурацію виконавчої влади

ЄС до серпня не запроваджуватиме мит проти США - фон дер Ляєн

ЄС скликає екстрену зустріч у відповідь на тарифний удар Трампа, лідери вимагають жорстких заходів

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА