Інтерфакс-Україна
15:54 06.11.2018

Тимошенко заявляє про посилення "репресій" проти членів її команди з боку силових структур

1 хв читати
Тимошенко заявляє про посилення "репресій" проти членів її команди з боку силових структур

 Лідерка партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що проти її однодумців влада здійснює політичні репресії, й упевнена, що це не завадить перемозі її команди.

Як повідомляє у вівторок прес-служба партії, Ю.Тимошенко заявила журналістам у кулуарах Верховної Ради, що "репресії", які здійснюють проти "Батьківщини" силові структури, набули великих масштабів. Так, проти представників обласних партійних організацій і активістів на місцях порушують кримінальні справи, здійснюють напади на людей та на офіси партійних осередків.

"Я хочу сказати Порошенку, що йому це не допоможе. Жоден його кримінальний терор через силові структури проти наших депутатів і членів команди не дасть йому можливості ще п’ять років знущатися з України та українців", - заявила лідерка "Батьківщини".

У партії нагадали, що в Херсоні невідомі обстріляли автомобіль активіста Андрія Федоренка, який є помічником народного депутата від "Батьківщини" Юрія Одарченка.

Також, за інформацією "Батьківщини", в м. Ромни Сумської області невідомі напали на голову Роменської міської парторганізації ВО "Батьківщина" Альбіну Хоменко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: На наступній сесії Київради планується збільшити фінансування Сил безпеки і оборони ще на 1 млрд грн.

Апеляційний адміністративний суд визнав незаконним блокування міжнародної діяльності Порошенка

Нардеп Слинько увійшов до фракції "Слуга народу"

Раді рекомендують ухвалити закон щодо уточнення питання проходження військової служби співработниками розвідорганів - нардеп

Орбан би не переміг, якби вибори відбулися зараз, але до весни ще багато часу - депутат Закарпатської облради Цебер

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА