Інтерфакс-Україна
18:31 06.11.2018

Глава ЦВК просить Раду визначитися з системою виборів в Україні

1 хв читати
Глава ЦВК просить Раду визначитися з системою виборів в Україні

 Голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук закликає українських парламентаріїв не затягувати і визначитися із виборчим законодавством.

"Я дуже вас прошу не підвішувати в повітрі Центральної виборчої комісії щодо того, яким чином у нас відбуватимуться вибори", - сказала Т.Сліпачук у Верховній Раді у вівторок під час "круглого столу", присвяченого загрозі російського втручання в українські вибори.

Вона нагадала, що наразі на розгляді парламенту перебуває проект Виборчого кодексу, який Верховна Рада затвердила в першому читанні. Голова Комісії також додала, що ЦВК направила до парламенту листа, в якому поінформувала про готовність членів комісії долучитися до роботи над проектом кодексу.

"Ми бачимо також питання. Якщо вони не будуть врегульовані зараз, під час прийняття кодексу, а потім ми не зможемо врегулювати їх точковими змінами до відповідних законів про вибори президента або вибори народних депутатів, ми отримаємо багато питань, що будуть перешкодою під час виборів", - сказала Т.Сліпачук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА