14:41 08.11.2018

Туск відвідає Україну на початку 2019 року - Порошенко

1 хв читати
Туск відвідає Україну на початку 2019 року - Порошенко

Голова Європейської Ради Дональд Туск відвідає Україну на початку наступного року, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Я скористався можливістю і запросив лідерів Євросоюзу, зокрема і пана Туска, відвідати Україну. Запрошення було люб'язно прийнято. І пан Туск відвідає (Україну - ІФ.) на початку наступного року", - сказав П.Порошенко журналістам у четвер у Гельсінкі (Фінляндія) після конгресу Європейської народної партії (ЄНП).

За його словами, очікується дуже активний діалог напередодні саміту Євросоюзу, на якому вирішуватимуть питання про продовження санкцій проти Росії.

П.Порошенко зазначив, що відчув підтримку з боку лідерів ЄС.

У свою чергу, як повідомляє прес-служба глави Української держави, Д.Туск відзначив зусилля президента України у впровадженні реформ та привітав досягнення важливої домовленості з Міжнародним валютним фондом, що сприятиме макроекономічній стабілізації в Україні.

У контексті підготовки до виборів в Україні та Європейському Союзі в 2019 році П.Порошенко і Д.Туск визнали необхідність посилення координації зусиль України та ЄС у протидії зовнішньому втручанню з боку Росії через кібератаки, дезінформацію і підривну діяльність.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА