Інтерфакс-Україна
16:49 11.11.2018

У МЗС заявляють про неминучу відповідальність і санкції за проведення незаконних виборів на непідконтрольній частині Донбасу

1 хв читати
У МЗС заявляють про неминучу відповідальність і санкції за проведення незаконних виборів на непідконтрольній частині Донбасу

Проведення незаконних виборів у непідконтрольних українському уряду окремих районах Донецької та Луганської областей спричинять санкції та кримінальну відповідальність причетних до них, заявляє спікер Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца.

"Фейкові "вибори" не визнають. А санкції та кримінальна відповідальність настануть", – написала М.Беца у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter у неділю.

При цьому вона відзначила причетність до цього РФ, а також ігнорування нею мінських угод про врегулювання ситуації на сході України. "Росія грає в покер. Зухвало ігнорує міжнародне право, Мінськ", – написала М.Беца.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА