Інтерфакс-Україна
11:37 20.11.2018

"Наш край": Чиновників, які провалили підготовку до зими, необхідно звільняти

1 хв читати
"Наш край": Чиновників, які провалили підготовку до зими, необхідно звільняти

 Партія "Наш край" закликає уряд здійснити службову перевірку провалу початку опалювального сезону та звільнити винних у недбалому ставленні до своїх обов'язків чиновників.

"В Одесі, Смілі, Кривому Розі люди почали перекривати дороги, вимагаючи тепла для будинків. Хоча про борги постачальників тепла та небезпеку зриву опалювального сезону було відомо давно. Партія закликає уряд здійснити службову перевірку та звільнити чиновників, які не проконтролювали підготовку до зими", - заявив народний депутат від "Нашого краю" Сергій Шахов.

Парламентарій закликав не перекладати на громадян наслідки жадібності державних енергетичних монополістів.

"У більшості люди платять за спожиті комунальні послуги. Навіть після драконівського підвищення тарифів. Незважаючи на це, газову монополію наділили повноваженнями шантажиста, який в будь-який час може перекрити подання палива містам. Постачальники тепла накопичили борги, які намагаються "повісити" на громадян. Простих людей поставили в ситуацію заручників відомчих розборок за грошові потоки", - зазначив С.Шахов.

Він звернувся до уряду з вимогою втрутитися до ситуації з теплопостачанням, не очікуючи приходу сильних холодів.

"Наш край" звертає увагу, що під загрозою відключення газу та опалення ще 22 теплопостачальних підприємства в дев'яти регіонах України. Уряду варто негайно втрутитися до ситуації. Інакше перекриття доріг українцями стане трендом нового року", - резюмував С.Шахов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

Кличко про 8 млрд: влада мститься Києву

"Слуга народу" підтримує президентський законопроєкт щодо повноважень НАБУ/САП - речниця фракції

"Голос" підтримує законопроєкт президента щодо повноважень НАБУ/САП - заступниця голови фракції

"Європейська солідарність" закликатиме Раду підтримати реальну реформу антикорупційних органів - Фріз

Канада розглядає питання визнання Палестини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА