Інтерфакс-Україна
17:40 20.11.2018

ВР направила до КС конституційні зміни про перейменування Кіровоградської області

1 хв читати
ВР направила до КС конституційні зміни про перейменування Кіровоградської області

Народні депутати схвалили направлення до Конституційного Суду (КС) України для отримання висновку законопроекту (№8380) про внесення змін до Конституції щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", таке рішення підтримали 239 народних депутатів на пленарному засіданні парламенту у вівторок увечері.

Згідно з процедурою, законопроект про внесення змін до Конституції України Верховна Рада може розглянути лише за наявності висновку Конституційного Суду щодо відповідності ініціативи вимогам ст. 157 та 158 Основного закону.

Після отримання висновків КС парламент може попередньо схвалити (прийняти в першому читанні) такий законопроект не менше ніж 226 голосами. Після цього, на наступній черговій сесії, парламент може голосувати за нього для ухвалення в цілому. Для цього потрібно не менше ніж 300 голосів парламентарів. Така процедура встановлена Конституцією України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

Ексглава "Укренерго" Кудрицький допускає, що в майбутньому може зайнятися політичною діяльністю

Суд прийняв рішення про незаконність блокування міжнародної діяльності Порошенка після доповіді Європарламенту – адвокат

Климпуш-Цинцадзе: Україна не має права ігнорувати зауваження, викладені у звіті Єврокомісії

"Євросолідарність" закликає Раду і Кабмін обговорити доповідь Єврокомісії по Україні і врахувати її в роботі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА