Інтерфакс-Україна
21:45 21.11.2018

Глава Пентагону оголосив про скорочення масштабів навчань з Південною Кореєю

1 хв читати
Глава Пентагону оголосив про скорочення масштабів навчань з Південною Кореєю

Міністр оборони США Джеймс Меттіс заявив, що масштаби намічених на майбутній рік спільних навчань з Південною Кореєю будуть скорочені для того, щоб не підривати процес врегулювання відносин з КНДР.

"Навчання "Молодий орел" будуть дещо реорганізовані, щоб провести їх на тому рівні, який не завдасть шкоди дипломатії", - заявив Меттіс журналістам у Пентагоні.

"Молодий орел" - щорічні спільні навчання збройних сил Південної Кореї і США, які відбуваються навесні. Вони включають в себе маневри з проведенням об'єднаних наземних, повітряних, морських сил, а також участь військ спеціального призначення.

США і Південна Корея ведуть переговори з КНДР, націлені на покращення відносин на Корейському півострові і денуклеаризацію регіону. Одна з умов цих переговорів, висунута Пхеньяном, це скорочення кількості і масштабів спільних навчань збройних сил Південної Кореї і США.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Україна готова буде провести вибори при рішенні питань безпеки, фінансування та реалізації виборчого права – Подоляк

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА