Інтерфакс-Україна
19:05 23.11.2018

Мусульмани України проти використання релігії в політиці та за діалог з іншими релігіями - муфтій України

1 хв читати
Мусульмани України проти використання релігії в політиці та за діалог з іншими релігіями - муфтій України

Голова Духовного управління мусульман України (ДУМУ), муфтій України, шейх Ахмед Тамім наголошує на важливості недопущення використання релігії для досягнення політичних цілей.

"Важливо не давати нікому використовувати релігію для отримання будь-якої політичної вигоди. ДУМУ - це суто релігійна організація, що працює для забезпечення духовних потреб і для розвитку діалогу з представниками інших релігій", - сказав він журналістам перед початком VI з'їзду мусульман України.

За його словами, мусульмани хочуть працювати разом із представниками інших конфесій і релігій для збереження єдності в українському суспільстві.

"Щоб ми змагалися лише в тому, хто може внести більший внесок у процвітання України", - наголосив А.Тамім.

Муфтій України зазначив, що в рамках Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій ДУМУ працює над збереженням єдності та співпраці між тими, хто представляє 95% населення України.

"Ми виступаємо в Європі, США, Канаді, говоримо про нашу європейську орієнтацію, але зберігаючи при цьому наші традиції та звичаї", - зазначив він.

ОСТАННЄ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

Зеленський на "Рамштайн" закликав партнерів прискорити процес координації Коаліції охочих

Головна надія РФ на перемогу полягає в тому, щоб США припинили допомогу Україні - CSIS

Сейм Польщі розгляне вотум довіри уряду Туска 11 червня – ЗМІ

США не визначилися щодо подальшої військової підтримки Україні, бо Трамп зацікавлений у завершенні війни – постпред при НАТО

Результати президентських виборів у Польщі вплинуть на майбутні парламентські вибори - заступник голови фракції "Голос"

Уряд Нідерландів оголосив про відставку – ЗМІ

Рада має намір утворити Спеціалізовані окружний та апеляційний адмінсуди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА