Інтерфакс-Україна
13:32 27.11.2018

Міноборони опрацьовує питання створення координаційного центру з Генштабом з огляду на запровадження воєнного стану

1 хв читати
Міноборони опрацьовує питання створення координаційного центру з Генштабом з огляду на запровадження воєнного стану

У Міністерстві оборони опрацьовують питання створення Об'єднаного центру для координації дій Міноборони та Генерального штабу Збройних сил України у зв'язку з запровадженням воєнного стану у низці областей України.

"Цей підрозділ, зокрема, інформуватиме органи виконавчої влади та інші відомства в частині, що стосується всебічного забезпечення ЗС України", - йдеться в повідомленні прес-служби у вівторок .

За словами міністра оборони України Степана Полторака, нині проводиться низка заходів, спрямованих на підвищення рівня готовності ЗСУ до відбиття зовнішньої агресії, включаючи забезпечення підготовки усіх міністерств та відомств України до можливого розвитку подій.

"Введення воєнного стану необхідне як превентивний захід у разі проведення Росією повномасштабної сухопутної військової операції проти України. Ми повинні перевірити готовність реагувати на будь-який розвиток подій", - пояснив С.Полторак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА