21:02 27.11.2018

Конституційні права і свободи громадян у період воєнного стану не будуть обмежені за відсутності відкритого вторгнення РФ

1 хв читати
Конституційні права і свободи громадян у період воєнного стану не будуть обмежені за відсутності відкритого вторгнення РФ

Президент України Петро Порошенко наголошує, що воєнний стан не призведе до обмеження конституційних прав і свобод громадян України, якщо не буде відкритого вторгнення Росії.

"Якщо не буде відкритого вторгнення Росії за межами операції об'єднаних сил на сході і в анексованому Криму, я заявляю, і це моя принципова позиція: жодних обмежень конституційних прав і свобод не буде", - сказав він в інтерв'ю українським телеканалам у вівторок.

Він наголосив, що жодних обмежень на поїздки, зокрема за кордон, для українських громадян не буде, але "для російських громадян ці обмеження будуть введені".

На переконання П.Порошенка, цей захід виправданий, оскільки не варто створювати безвізовий режим для тих росіян, які можуть стати "доповненням до п'ятої колони, яка і так тут працює".

Він також наголосив, що це виключно превентивні заходи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА