Інтерфакс-Україна
19:48 28.11.2018

РФ не пропускає в Азовське море вже 18 торговельних суден, що прямують до Маріуполя і Бердянська

1 хв читати
РФ не пропускає в Азовське море вже 18 торговельних суден, що прямують до Маріуполя і Бердянська

Україна зазнає великих збитків унаслідок блокування Росією Бердянського та Маріупольського портів і на сьогодні, за наявною в української сторони інформацією, на рейді стоять 18 торговельних суден, які Росія не пускає в Азовське море, повідомив під час зустрічі з депутатами парламенту Чеської Республіки голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць.

У середу ввечері на своїй сторінці в соцмережі Facebook О.Куць зазначив, що чеський депутат Павел Жачек під час зустрічі запевнив його в тому, що Чехія підтримує Україну в прагненні відновити свої кордони й засуджує агресивні дії Росії, яка анексувала Крим, окупувала частину Донбасу та Луганщини і вдається до загострення ситуації на Азовському й Чорному морях.

"Чехія використовуватиме всі дипломатичні важелі впливу, щоб сприяти розблокуванню Азовського моря і відновленню миру та територіальної цілісності України", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА