Інтерфакс-Україна
13:49 29.11.2018

Італійські депутати підтримали декрет про посилення міграційного законодавства

1 хв читати
Італійські депутати підтримали декрет про посилення міграційного законодавства

Палата депутатів італійського парламенту схвалила декрет глави МВС Маттео Сальвіні про посилення міграційного законодавства, повідомляють західні ЗМІ.

За посилення міграційних законів проголосували 396 депутатів, 99 висловилися проти. 14 парламентаріїв із руху "П’ять зірок" на знак протесту не брали участі в голосуванні.

Раніше в листопаді італійський сенат підтримав цей закон. Згідно з розпорядженням М.Сальвіні надання посвідки на проживання з гуманітарних причин буде різко обмежено.

Мігрантів розселятимуть у великих прийомних центрах, а біженців, визнаних небезпечними, депортуватимуть у прискореному порядку. Крім того, італійські поліцейські отримали право на застосування електрошокових пістолетів для видворення мігрантів із нелегально зайнятих будинків.

У свою чергу в ООН вважають, що декрет глави італійського МВС не забезпечує достатніми гарантіями людей, яким потрібен особливий захист, таким як жертви тортур і зґвалтувань.

Крім цього, уряд Італії поки що залишив відкритим питання про приєднання до Глобальної угоди ООН з міграції. Від підписання цієї угоди вже відмовилася низка держав, серед яких США, Австрія, Словаччина та Чехія.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА