Інтерфакс-Україна
15:54 29.11.2018

Чубаров: За неперевіреною інформацією, заарештованих українських моряків планують перевезти до Москви

1 хв читати
Чубаров: За неперевіреною інформацією, заарештованих українських моряків планують перевезти до Москви

Окупаційна російська влада має намір перевезти заарештованих українських моряків із Сімферополя до Москви, повідомив народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенка", голова меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, при цьому зазначивши, що інформація поки що не підтверджена.

"Зараз ми почали отримувати незрозумілу інформацію про те, що, можливо, наших українських моряків переміщатимуть в Лефортово, тобто в слідчий ізолятор ФСБ. Але ця інформація поки що не підтверджується", - сказав Р.Чубаров в ефірі телеканалу "Прямий" у четвер.

На думку народного депутата, позитивною стороною переведення моряків до Москви буде те, що у дипломатів з'явиться можливість відвідувати їх.

Водночас він розповів, що активісти в чергах чекають на можливість передати українським морякам продукти. За словами Р.Чубарова, волонтери зібрали гроші на те, щоб купити продукти і товари першої необхідності для заарештованих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА