Інтерфакс-Україна
18:16 30.11.2018

Президентський фонд на підтримку студентів і вчених допоможе молодим українцям навчатися за кордоном

1 хв читати
Президентський фонд на підтримку студентів і вчених допоможе молодим українцям навчатися за кордоном

 Президентський фонд на підтримку освітніх та наукових ініціатив допоможе молодим українцям навчатися за кордоном, заявляє глава української держави Петро Порошенко.

"Фінансова допомога, яку надасть фонд, забезпечить молоді України можливість навчатися за магістерськими програмами за кордоном ... з обов'язковим поверненням в Україну", - сказав П.Порошенко під час зустрічі з професорсько-викладацьким складом і студентами у п'ятницю в Хмельницькому.

Як повідомлялося, на спеціальний Фонд президента України в держбюджеті на 2019 рік передбачено 1 млрд грн.

Раніше П.Порошенко пообіцяв, що новостворений президентський фонд очолить авторитетна людина, яку буде обрано на основі прозорого конкурсу. Президент зазначив, що така ініціатива сприятиме ефективній співпраці.

"Там, де є угоди з іноземними університетами, допоможемо стипендіями тим студентам, які є відмінниками і їдуть, щоб навчатися за кордоном. Але (вони) обов'язково повернуться в Україну. Молодим ученим, які позбавлені будь-якої бюджетної підтримки, за абсолютно прозорою моделлю буде виділено гранти", - розповів П.Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп втрачає терпіння через відсутність результатів від розмов із Путіним - Рубіо

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА