Інтерфакс-Україна
19:21 30.11.2018

ЦВК закликала Раду і Кабмін законодавчо врегулювати питання, пов'язані з забороною проведення місцевих виборів на період воєнного стану

2 хв читати
ЦВК закликала Раду і Кабмін законодавчо врегулювати питання, пов'язані з забороною проведення місцевих виборів на період воєнного стану

Центральна виборча комісія України звернулася до Верховної Ради, Кабінету міністрів України про невідкладне законодавче врегулювання питань, що виникли в зв'язку з забороною проведення виборів до органів місцевого самоврядування внаслідок введення воєнного стану в низці областей України.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, 30 листопада комісія прийняла постанову про деякі питання реалізації закону України про місцеві вибори в зв'язку з набранням сили указу президента України від 26 листопада 2018 року про введення воєнного стану в Україні.

У ЦВК зазначили, що нині законодавством України повною мірою не врегульовані проблемні питання про завершення реалізації положень закону України "Про місцеві вибори", які виникли внаслідок введення воєнного стану в окремих областях України.

Зі свого боку ЦВК рекомендувала територіальним виборчим комісіям з місцевих виборів в областях з воєнним станом забезпечити неухильне дотримання вимог закону України "Про правовий режим воєнного стану" про заборону проведення виборів до 26 грудня 2018 року.

Тервиборчкоми мають припинити (не здійснювати) подальше виконання будь-яких заходів щодо реалізації етапів виборчого процесу відповідних місцевих виборів; не призначати повторні або проміжні місцеві вибори в відповідний період.

ЦВК також звернула увагу, що питання призначення місцевих виборів у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях, де було введено військовий стан, буде вирішуватися суб'єктами призначення цих виборів після припинення або скасування воєнного стану.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА