Інтерфакс-Україна
15:48 01.12.2018

Агресію Росії в Керченській протоці обговорять на міністерських засіданнях НАТО, ОБСЄ та Ради ЄС

1 хв читати
Агресію Росії в Керченській протоці обговорять на міністерських засіданнях НАТО, ОБСЄ та Ради ЄС

Питання агресивних дій Росії в Керченській протоці проти українських кораблів обговорять на міністерських засіданнях НАТО, ОБСЄ і Ради Європейського Союзу, повідомив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович.

"Наступного тижня відбудеться засідання міністрів закордонних справ НАТО, і питання агресії Росії проти України в Азовському морі буде обговорюватися, а Польща на цьому наполягатиме", - сказав він на спільній прес-конференції з главою МЗС України Павлом Клімкіним у суботу в Києві.

Я.Чапутович додав, що на засіданні глав МЗС у Мілані також відбудеться обговорення цього питання.

"Я вже знаю, що на черговому засіданні Ради ЄС із закордонних справ, яке відбудеться наступного понеділка, питання агресії Росії в акваторії Азовського моря буде також обговорюватися", - розповів міністр.

У свою чергу, міністр закордонних справ України Павло Клімкін поінформував, що має намір бути присутнім на засіданні в Брюсселі та Мілані наступного тижня.

"Я вимагатиму не тільки засудження, оскільки це вже сталося, а насамперед дієвих заходів, і пропонувати кілька нових елементів у нашій взаємодії з Альянсом. Україна повинна рухатися до того, щоб стати поступово східним флангом Альянсу", - резюмував український міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС і США все ще не можуть домогтися прориву на торговельних переговорах

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА