Інтерфакс-Україна
15:05 02.12.2018

Опозиція на мітингу в Тбілісі вимагає дострокових парламентських виборів

1 хв читати

Кілька тисяч людей зібралися в неділю на проспекті Руставелі в Тбілісі на мітинг, який проводять представники опозиційного об'єднання "Сила в єдності", що відмовилися визнавати підсумки другого туру виборів президента Грузії.

Як заявив журналістам кандидат від опозиційної партії "Єдиний національний рух" (ЄНР), соратник екс-президента Михайла Саакашвілі Грігол Вашадзе, що програв на виборах, головною вимогою учасників мітингу до влади є проведення дострокових парламентських виборів.

У ці хвилини на мітингу виступають лідери "Сили в єдності" і ЄНД.

Опозиціонери називають вибори "тотально сфальсифікованими".

Як заявив на мітингу один із лідерів ЄНД Ніка Мелія, опозиція не визнає Саломе Зурабішвілі (незалежний кандидат, яку підтримала правляча партія "Грузинська мрія") своїм президентом.

За підсумками підрахунку 100% голосів виборців у Грузії у другому турі президентських виборів минулої середи перемогу здобула незалежний кандидат у президенти Саломе Зурабішвілі, яку підтримувала правляча партія "Грузинська мрія".

Згідно з опублікованими в четвер ЦВК Грузії даними, С.Зурабішвілі набрала 59,52% голосів виборців (1 147 627 голосів), її суперник – кандидат від опозиційної партії "Єдиний національний рух" Р.Вашадзе набрав 40,48% (780 633 голоси).

Явка виборців у другому турі виборів президента становила 56,23%.

Інавгурація обраного президента, згідно з Конституцією Грузії, має відбутися 16 грудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на зустрічі президента з усіма фракціями та виключення з переговорної групи по "мирній угоді" скомпрометованих осіб

Більшість українців вважає, що за час повномасштабного вторгнення рівень корупції в Україні збільшився – опитування

Більшість українців вважають, що події в державі розвиваються в неправильному напрямку, і підтримують відставку Кабміну – опитування

Порошенко на позачерговому саміті ЄНП: мир не може бути побудований на легалізації агресії

Україна формує нову систему переходу від військової служби до цивільного життя – нардеп Тарасенко

"Європейська солідарність" закликала депутатів фракції "Батьківщина" об’єднатись у роботі з відновлення субʼєктності парламенту

Безпека України може визначатися лише із залученням України - Зеленський після розмови зі Стуббом

Дрісколл зустрічається з росіянами в Абу-Дабі для обговорення оновленого мирного плану для України

Расмуссен закликав Європу не чекати на США та розмістити до 20 тис. військ за лінією фронту України й створити повітряний щит

Зеленський і Стармер скоординували позиції перед зустріччю Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА