Інтерфакс-Україна
14:07 03.12.2018

Україна заявила протест у комітеті з безпеки на морі IМО у зв'язку з агресією РФ у Керченській протоці

1 хв читати
Україна заявила протест у комітеті з безпеки на морі IМО у зв'язку з агресією РФ у Керченській протоці

 Україна заявила протест у зв'язку з агресією Росії в Керченській протоці в комітеті з безпеки на морі Міжнародної морської організації (IМО), 34 країни підтримали, повідомляє посольство України у Великій Британії.

"3 грудня 2018 року українська делегація в комітеті з безпеки на морі Міжнародної морської організації (IМО) висловила категоричний протест Російській Федерації у зв'язку зі збройним нападом і захопленням у полон трьох українських військових катерів і членів їх екіпажів", - зазначено в повідомленні українського посольства в понеділок.

"Зазначається, що на підтримку позиції України висловилися делегації 34 країн-членів IМО.

Дипломати поінформували, що українська сторона засудила численні факти дискримінаційних перевірок суден, які прямують до українських портів, що є порушенням Конвенції ООН з морського права та двосторонніх українсько-російських угод.

Міжнародна морська організація (IМО) - міжнародний орган, покликаний вивчати морські питання, куди входять 170 держав-членів і три асоційовані члени. Її керівний орган - асамблея проводить засідання один раз на два роки.

Комітет із безпеки на морі вирішує всі питання, пов'язані з безпекою судноплавства, а також проблеми охорони на морі та боротьби з піратством і збройним розбоєм проти суден.

Нормативно-правові документи, підготовлені в підкомітетах і розглянуті на сесіях комітетів, розглядаються і приймаються на чергових сесіях асамблеї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА