Інтерфакс-Україна
17:33 04.12.2018

НАТО розраховує прийняти в майбутньому до свого складу Україну та Грузію - Столтенберг

1 хв читати
НАТО розраховує прийняти в майбутньому до свого складу Україну та Грузію - Столтенберг

 Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у вівторок заявив, що альянс надалі взаємодіятиме з Україною та Грузією у питанні їх можливого прийняття до НАТО в майбутньому.

"Ми вітаємо бажання України приєднатися до альянсу, і українська влада добилася суттєвого прогресу в реформах. Проте низка проблем залишається, тому ми закликаємо Україну продовжити роботу в плані реформ ", - сказав Є.Столтенберг, виступаючи на прес-конференції.

За його словами, НАТО розраховує прийняти в майбутньому до свого складу не лише Україну, а й Грузію.

"НАТО та Грузія домовилися працювати далі над тим, щоб підготувати країну до вступу до Північноатлантичного альянсу", - наголосив він.

"НАТО цінує унікальні партнерські відносини і з Україною, і з Грузією: кожна з цих країн робить внесок у гарантування безпеки (спільно з альянсом - ІФ). НАТО залишається прихильним зміцненню відносин з обома країнами", - додав Є.Столтенберг.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

Порошенко вважає неконституційним голосування за прем’єра в Раді через відсутність коаліції

В уряді Свириденко буде два нових міністри і віцепрем'єр, ще троє урядовців змінять міністерства

Свириденко про Шмигаля: У нього можна було вчитися не лише як у керівника, а й як у людини

Відставка уряду суперечить закону "Про правовий режим воєнного стану" і підважує легітимність наступного складу Кабміну - Порошенко

Порошенко розкритикував зміни в держбюджет перед заміною уряду і передачу 8 млрд грн з бюджету Києва в Резервний фонд

Нардеп Буймістер увійшла до фракції “Батьківщина”

Сенат США гальмує розгляд пакета санкцій проти Росії – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА