Інтерфакс-Україна
21:29 04.12.2018

Українська делегація на чолі із заступником міністра агрополітики проведе переговори з ЄС щодо коригування низки норм Угоди про асоціацію

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження "Про делегацію України для участі в переговорах з Європейським Союзом про внесення змін у додатки 1-А до Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами, з іншого боку".

В оприлюдненій у вівторок увечері на сайті глави Української держави розпорядженні №225 / 2018-рп, головою делегації призначено заступника міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольгу Трофімцеву.

Цим же розпорядженням П.Порошенко затвердив директиви делегації України для участі в переговорах з ЄС про внесення змін до додатка 1-А до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які додаються, але тільки "для службового користування".

Згідно з текстом Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, додаток 1-A до глави 1 розділу IV цієї Угоди зветься як "Скасування мита".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА