Інтерфакс-Україна
14:12 06.12.2018

У Вашингтоні обіцяють продовжити санкційний тиск на Москву

1 хв читати
У Вашингтоні обіцяють продовжити санкційний тиск на Москву

Помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Аарон Уесс Мітчелл у четвер заявив, що Вашингтон продовжуватиме чинити тиск на Москву, щоб російська сторона припинила "агресію в Україні".

"Держсекретар Помпео дав чітко зрозуміти ще влітку в заяві щодо Криму про те, що США продовжуватимуть застосовувати заходи проти Росії доти, доки Москва повністю не виконає мінські угоди і доки не поверне контроль над Кримом Україні", - сказав він на засіданні Ради глав МЗС країн ОБСЄ в Мілані.

А.У.Мітчелл також закликав Росію звільнити затриманих 25 листопада в районі Керченської протоки українських моряків і повернути Україні її кораблі.

"Ми закликаємо Росію припинити її агресію в Україні, звільнити затриманих моряків і судна, повернути контроль над Кримом Україні і припинити утиски неозброєних цивільних спостерігачів ОБСЄ", - зазначив він.

25 листопада в районі Керченської протоки російські прикордонники із застосуванням зброї затримали три кораблі ВМС України. Кілька українських моряків отримали поранення. У зв'язку з інцидентом в Росії порушено справу за частиною 3 статті 322 Кримінального кодексу РФ (незаконний перетин державного кордону).

У Києві назвали дії російських прикордонників неправомірними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА