Інтерфакс-Україна
11:00 07.12.2018

До Міністерства ветеранів увійдуть 325 співробітників, перевагу під час відбору надаватимуть ветеранам - Фріз

1 хв читати
До Міністерства ветеранів увійдуть 325 співробітників, перевагу під час відбору надаватимуть ветеранам - Фріз

Штат новоствореного Міністерства у справах ветеранів складатиметься із 325 співробітників, повідомила глава відомства Ірина Фріз.

"Загалом у міністерстві ми плануємо зараз 325 співробітників. Із них 125 - тероргани, по п’ять осіб на область. 200, за планом, мають працювати в центральному апараті. Ця цифра не є завищеною, оскільки включає працівників спеціалізованих напрямів, зокрема call-центрів", - сказала міністр під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю.

І.Фріз також запевнила, що на посади в міністерстві буде жорсткий відбір кадрів. Претендентам на керівні посади, окрім конкурсу, доведеться пройти поліграф і співбесіду з HR-спеціалістами.

"Якщо за конкурсом на ту чи іншу посаду з однаковою кількістю балів буде представлений ветеран і цивільний, перевагу надаватимуть ветерану. Тому що Міністерство ветеранів має працювати за принципом "ветеран для ветерана"", - розповіла І.Фріз.

За її словами, при відомстві також функціонуватиме науково-дослідний інститут у справах ветеранів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА