16:51 07.12.2018

Грибаускайте на жіночому конгресі в Києві: В українок безцінний досвід, суспільно-політичне життя має потребу в них

2 хв читати
Грибаускайте на жіночому конгресі в Києві: В українок безцінний досвід, суспільно-політичне життя має потребу в них

В українському політичному та громадському житті має бути більше жінок, це допоможе розвитку країни та її захисту, вважає президент Литви Даля Грибаускайте.

"Конгреси такого роду дають змогу вам ділитися досвідом, дають змогу вам відчувати себе важливими, шанованими та корисними для суспільства, дають змогу вам відчувати впевненість у собі. І це не про різницю "жінки або чоловіки"... Я хотіла б, щоб такі конгреси були не лише на захист жінок, а для того, щоб навчити суспільство, що жінки в парламенті, їхня громадська активність - це величезний резерв для розвитку, для процвітання та навіть для оборони", - сказала Д.Грибаускайте на II Українському жіночому конгресі в п'ятницю в Києві .

Вона напівжартома помітила, що кращі снайпери, як правило, жінки, і це доведений факт. "І снайпери не лише в прямому значенні, але й в інших значеннях", - сказала президент Литви, пояснивши, що жінки більш відповідальні та цілеспрямовані.

Отже, за її словами, конгрес - це не стільки для захисту, скільки для того, щоб продемонструвати іншим жінкам, що суспільство має потребу в них.

Д.Грибаускайте відзначила важливість того, щоб якомога більше жінки були представлені в політиці, "тому що політика вирішує багато".

"Бажаю вам пишатися тим, що ви робите, пишатися своєю країною... Ви у війні, ви схильні до атаки сусідом у XXI столітті і ви здатні жити власним життям, виховувати сім'ї... Ні в кого немає такого досвіду, як у вас", - підсумувала президент Литви, звертаючись до учасників Українського жіночого конгресу.

Вона сказала по-українськи "чоловік" (чоловік) і "жінка" (жінка), вибачилася за вимову та пожартувала, що ці слова українською звучать абсолютно по-різному, на відміну від англійської або литовської, що "трошки дискримінаційно".

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко вдячний за одноголосне рішення Ради ЄС про запровадження "Азовського пакету" санкцій

У Великій Британії сім депутатів оголосили про вихід з Лейбористської партії

Федеріка Могеріні не виключила введення нових санкцій ЄС проти Каракаса

Законопроект Конгресу США передбачатиме санкції щодо зовнішнього боргу Росії - Менендес

ЄС має підтримувати Україну в зв'язку з ситуацією в районі Азовського моря - Могеріні

Україну на "Євробаченні" не мають представляти артисти, що гастролюють у РФ - Кириленко

ЦВК створила всі 199 окружних виборчих комісій на виборах президента

Україна показала недостатній прогрес у виконанні УА з ЄС у сферах освіти, інфраструктури та охорони навколишнього середовища

Рада ЄС ухвалила рішення щодо "азовського" пакета санкцій проти РФ

Українська делегація на полях Генасамблеї ООН має намір обговорити формат миротворчої місії на Донбасі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА