Інтерфакс-Україна
13:10 10.12.2018

Гриценко й Чумак закликають Садового, Вакарчука та інших громадсько-політичних діячів до об'єднання

1 хв читати
Гриценко й Чумак закликають Садового, Вакарчука та інших громадсько-політичних діячів до об'єднання

Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко та керівник його виборчого штабу, лідер руху "Хвиля" Віктор Чумак закликають інших потенційних кандидатів у президенти та громадсько-політичних діячів до об'єднання.

"Ми пропонуємо і Святославу Вакарчуку, і Андрію Садовому, і Роману Безсмертному, і Миколі Катеринчуку, і Миколі Томенку, "Силі людей" та іншим, хто поділяє спільні цінності, об'єднати зусилля та йти на вибори, щоб не просто взяти участь, а перемагати", - сказав він у понеділок на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна".

З аналогічним закликом виступив народний депутат Віктор Чумак, який оголосив про підтримку А.Гриценка на виборах і очолив його виборчий штаб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

Атаки РФ на американське підприємство в Україні та Польщу залишились без належної відповіді – Келлог

Порошенко обговорив з Сікорським власні розробки в сфері ОПК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА