Інтерфакс-Україна
10:52 11.12.2018

З оточення Трампа 16 осіб контактували з росіянами

2 хв читати
З оточення Трампа 16 осіб контактували з росіянами

Щонайменше 16 осіб з оточення президента США Дональда Трампа мали контакти з росіянами під час передвиборчої кампанії та передання влади у 2016 році, повідомив телеканал CNN.

Свої висновки телеканал робить, ґрунтуючись на матеріалах судів, публічних заявах, повідомленнях ЗМІ в рамках розслідування можливого російського втручання в американські вибори 2016 року, яке веде спецпрокурор Роберт Мюллер. Він активно вивчає ймовірні зв'язки між штабом Д.Трампа і Росією.

Серед таких наближених Д.Трампа телеканал називає колишнього главу президентської кампанії Пола Манафорта, старшого співробітника кампанії Д.Трампа Ріка Гейтса, екс-радника з національної безпеки Майкла Флінна, а також радника кампанії Джорджа Пападопулоса.

У списку телеканалу також син президента США Дональд Трамп-молодший, дочка Іванка Трамп і зять Джаред Кушнер.

Телеканал нагадує, що колишній генеральний прокурор США Джефф Сешнс двічі зустрічався з Сергієм Кисляком, тодішнім послом РФ у США. Зустрічі з ним також мали співробітник передвиборчого штабу Трампа Джей-Ді Гордон, колишній радник кампанії Картер Пейдж і особистий помічник Дж.Кушнера Аві Берковіц.

Водночас діловий партнер Д.Трампа, засновник американської приватної військової компанії Blackwater Ерік Прінс спілкувався з главою Російського фонду прямих інвестицій (РФПІ) Кирилом Дмитрієвим.

Переговори з росіянами проводили і радник кампанії Трампа Роджер Стоун, і колишній помічник виборчої кампанії Майкл Капуто.

Колишній адвокат Д.Трампа Майкл Коен підтримував зв'язок щонайменше з двома російськими компаніями, які хотіли побудувати Вежу Трампа в Москві. З ними спілкувався і бізнес-партнер президента США Фелікс Сатер.

Команда Р.Мюллера за результатами розслідування вже висунула обвинувачення чотирьом американцям, пов'язаним із передвиборчим штабом Д.Трампа, і понад 10 громадянам Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА